O nás

Prečo si vybrať práve nás?

Skupina nákupcov nehnuteľností je jednotkou na trhu investorov do nehnuteľností v na Slovensku a v Čechách. Vznikla v koncom roka 2017

Naša sieť investorov je tvorená partnerskými investormi, ktorí sú odborne školení profesionáli na vysokej úrovni. Taktiež sme veľmi hrdí na naše znalosti v oblasti trhu s nehnuteľnosťami, úspešnosť a profesionálnu etiku s akou pracujeme s našimi klientmi.

Od ostatných spoločností zaoberajúcich sa výkupom nehnuteľností sa odlišujeme v nasledujúcich oblastiach:

  • Máme jedinečné svetovo overené know how investovania do nehnuteľností. Zameriavame sa na pomoc klientom s rýchlym predajom nehnuteľnosti a posunom v ich ďalšom živote.
  • Za posledný rok sme spoločne do vzdelávania v oblasti nehnuteľností investovali viac ako 170 000 eur. Máme vždy najnovšie znalosti a tak vieme predávajúcim ponúknuť riešenia šité na mieru. Spolupracujeme s profesionálmi, ktorí dodržiavajú najvyššie štandardy a majú vysokú efektivitu.
  • Ponuky od nás sú vysoko konkurencie schopné. Naši investori Vám ponúknu najvyššiu možnú ponuku, ktorá pokryje Vaše náklady a zároveň zabezpečí rozumnú výšku zisku ako živobytia nášho podnikania.
  • Myslite na to, že ponuka, ktorú od nás dostanete je založená na Vašom želaní rýchleho predaja. V prípade, že nechcete získať výhody rýchleho predaja svojej nehnuteľnosti nebude to situácia s výhrou na oboch stranách. Nerobíme obchody bez spokojnosti oboch strán. Všetky naše obchody sú výhrou pre obe strany.
  • Naše služby sú bezplatné. Nie sme ako spoločnosti, ktoré si účtujú vopred vysoký nevratný poplatok (províziu) ešte predtým ako vám dajú ponuku. Suma ponuky, ktorú dostanete je finálna. S nami neplatíte žiadne poplatky navyše.
  • Vieme Vám ponúknuť viac ako len rýchly predaj Vašej nehnuteľností. Ponúkame Vám riešenia Vašej situácie. Keď Vaša nehnuteľnosť nemá žiadnu alebo má malú zostatkovú hodnotu oproti zadĺženiu (napr. keď je zaťažená hypotékov, alebo inými dlhmi), stále vieme pomôcť.

V prípade, že potrebujete predať svoju nehnuteľnosť rýchlo a posunúť sa v živote do novej etapy… Máme potrebné zdroje a expertízu aby sme Vám s tým pomohli.

Zakladajúci členovia našej skupiny

Ing. Štefan Vápeník
Ing. Štefan VápeníkRegióny: Slovensko, hlavne Žilina a okolie
Štefan sa venuje prenajímaniu a investovaniu do nehnuteľností už viac ako 10 rokov. Medzi jeho špecializáciu patrí občiansky prenájom bytov. Pravidelne získava vedomosti, vďaka ktorým pomáha s rýchlym predajom nehnuteľnosti všetkým, ktorí o to prejavia záujem.
Jeho poslaním je slúžiť všetkým, ktorí túžia zlepšiť svoj život a sú ochotní pre to spraviť všetko potrebné.

Chcete predbežnú cenovú ponuku, alebo sa chcete informovať o rýchlom predaji Vašej nehnuteľnosti? Kliknite na tlačidlo „Chcem vás kontaktovať“ a vyplňte nezáväzný formulár.

Ing. Adrian Kaczor
Ing. Adrian KaczorRegióny: Liptov, Bratislava a okolie
Nehnuteľnosti sú Adrianovou vášňou už niekoľko rokov. Pravidelne sa v tejto oblasti vzdeláva. Spolupracuje so svojim zahraničným mentorom Vincentom Wongom a zúročuje jeho mnohoročné know-how na slovenskom trhu.
Má rád ľudí a preto sa rozhodol im pomáhať v istých životných situáciách, kedy môže byť rýchly predaj nehnuteľnosti vhodným riešením.

Chcete predbežnú cenovú ponuku, alebo sa chcete informovať o rýchlom predaji Vašej nehnuteľnosti? Kliknite na tlačidlo „Chcem vás kontaktovať“ a vyplňte nezáväzný formulár.

Bc. Róbert Korim
Bc. Róbert KorimRegióny: Komárno, Hurbanovo, Nové Zámky a okolie
Robo pôsobí v realitách už veľmi dlho. Okrem toho, že je aktívnym realitným maklérom, rozšíril svoje pôsobenie a stal aj členom našej skupiny. Takto môže ako fyzická osoba svojimi skúsenosťami pomôcť pri rýchlom predaji Vašich nehnuteľností.
Medzi jeho základné hodnoty patrí integrita, rešpekt a dodržiavanie dohôd.

Chcete predbežnú cenovú ponuku, alebo sa chcete informovať o rýchlom predaji Vašej nehnuteľnosti? Kliknite na tlačidlo „Chcem vás kontaktovať“ a vyplňte nezáväzný formulár.