Prečo to robíme

Prečo kupujeme nehnuteľnosti rýchlo?

Je veľa dôvodov prečo sa ľudia rozhodnú predať svoj dom, byt alebo pozemok sami. Niekto sa vyžíva vo vyjednávaní s kupujúcim, lebo si môže dohodnúť individuálne riešenia. Iný predávajúci tak koná iba z čistého donútenia, keďže jeho závažná situácia si vyžaduje rýchly a bezbolestný predaj.
Nech už predávate svoju nehnuteľnosť z akýchkoľvek dôvodov, v každom prípade sme tu, aby sme Vám pomohli.

Hlavným záujmom našej skupiny je pomáhať predávajúcim v ich situácii a zároveň dosiahnuť aby bolo naše podnikanie rentabilné. Cieľom je vytvoriť situáciu, ktorá je výhodná pre obe strany, tzv. situácia výhra-výhra (win-win).

Ak predávajúci nemá žiadne výhody z rýchleho odkúpenia nehnuteľnosti, odporučíme mu, aby nám ju nepredával za hotovosť.

Výkup nehnuteľnosti v hotovosti je iba jedným z mnohých spôsobov akými pomáhame predávajúcim vyriešiť ich situáciu rýchleho predaja. Aj keď má váš byt alebo dom po odpočítaní hypotéky, malú alebo žiadnu hodnotu navyše, alebo sa necítite pohodlne keď predávate nehnuteľnosť pod bežnou trhovou hodnotou, stále Vám vieme pomôcť nájsť riešenie.

Dajte nám šancu. Požiadajte o predbežnú ponuku a zistite, čo všetko pre Vás vieme urobiť.

Koľko to stojí?

Naše služby sú úplne BEZPLATNÉ. Keď sa rozhodnete predať svoj byt, dom alebo pozemok za hotovosť, Váš jediný náklad príde s kupujúceho ponukou, ktorá je pod bežnou cenou takej nehnuteľnosti na voľnom trhu s nehnuteľnosťami.
Hodnota nehnuteľnosti na voľnom trhu je definovaná ako najpravdepodobnejšia cena uzatvorená medzi kupujúcim, ktorý chce danú nehnuteľnosť kúpiť a predávajúcim, ktorý chce predmetnú nehnuteľnosť predať na voľnom trhu. Inými slovami, akej reálnej ceny je nehnuteľnosť hodná.

Spolupráca s našou skupinou nákupcov nehnuteľností funguje takto:

  • Najprv musí náš znalec určiť hodnotu bytu, domu alebo pozemku na voľnom trhu na základe prieskumu a dokázateľnej skutočnosti.
  • Keď chcete predať nehnuteľnosť rýchlo, treba počítať s tým, že nákupná cena bude nižšia ako trhová. Miera zľavy je individuálna a závisí od jednotlivého prípadu.
  • V každom prípade sme hrdí na to, že sme jednými z najviac konkurencieschopných kupujúcich za hotovosť v oblasti trhu s nehnuteľnosťami.
  • Keď „kupujúci za hotovosť“ kúpi nehnuteľnosť, zároveň preberá všetky riziká a náklady súvisiace so zabezpečením tejto hotovosti, s ponechaním si predmetnej nehnuteľnosti, prípadne jej predajom.
  • V tom istom čase sa tento kupujúci vzdáva iných investičných príležitostí. Všeobecne povedané, polovica zľavy z predaja, ktorú kupujúci dostane je použitá na pokrytie priamych nákladov.