Rozvodové konanie

Čo bolo kedysi pre vás najväčším prínosom sa teraz stáva najväčšou príťažou. Keď svoju nehnuteľnosť nepredáte čím skôr ani jeden z Vás sa nemôže pohnúť v živote ďalej.

Cez toto náročné obdobie, musíte čeliť viacerým problémom. Na jednej strane, si musíte vysporiadať starostlivosť o deti. Dohodnúť sa na rozdelení majetku. Nájsť náhradné ubytovanie. Stretnúť sa s právnikom. Kým na druhej strane, musíte spracovať novú životnú situáciu a vysporiadať sa so sprievodnými emóciami.

Hľadanie záujemcu o kúpu Vašej nehnuteľnosti je len dodatočný stres, bez ktorého sa radi zaobídete.

Ponuka vašej nehnuteľnosti bežnými spôsobom cez realitného makléra môže trvať aj niekoľko mesiacov, kým sa byt, či dom naozaj predá.

Dovtedy, ste zodpovední za splácanie hypotéky ako aj za ostatné výdavky za bývanie, v prípadne oddelenia, náklady na nové ubytovanie. Nehnuteľnosť sa tak stala ťarchou pre oboch, keďže ruinuje váš mesačný rozpočet. Tým pádom sa vo svojom živote sa nemôže pohnúť ďalej ani finančne, ani emocionálne.

Oveľa lepším riešením je predať Vašu nehnuteľnosť rýchlo a získať tak hotovosť. V skupine nákupcov nehnuteľností, máme investorov a kupujúcich s hotovosťou k dispozícii, ktorí Vám môžu predložiť písomnú ponuku do 48 hodín, stačí iba jedna obhliadka. Hotovosť môžete obdržať behom 28 dní od ukončenia transakcie. Tak môžete získať príležitosť slobodne sa posunúť ďalej a každý po svojom začať nový život. Keďže jednáte priamo s kupujúcim, ušetríte tiež aj za poplatky realitnej agentúre.

Čo môžete on nás očakávať

  • najvyššiu možnú hotovostnú ponuka od skúseného investora
  • rýchly a bezproblémový predaj s prevodom hotovosti do Vašej banky už do 28 dní
  • môžete ušetriť na platbách hypotéky a poplatkoch za realitného makléra
  • vieme zastaviť exekúciu v akomkoľvek bode
  • nemusíte si robiť starosti s prikrášľovaním nehnuteľnosti, tým ušetríte čas a peniaze
  • celý predaj prebehne bezpečne, dôverne a diskrétne
  • hľadáme riešenia ako sa to dá, nie dôvody prečo nie